ביטוח נסיעות לחו"ל

כי על ביטוח נסיעות לחו"ל לא מתפשרים.

אובדן מזוודה

חילוץ והטסה

טיפול רפואי

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הדבר הכי נחוץ וחשוב שלכם בעת שהייתכם במדינה זרה והוא מספק כיסוי עבור הוצאות על טיפולים רפואיים ושירותים שאתם עלולים להזדקק להם.
במדינה זרה כל טיפול רפואי עקב תחושת חולי, פציעה או פגיעה מצריך תשלום ושירותי הרפואה הם דבר יקר.
ביטוח נסיעות בסיסי מספק כיסוי רחב לטיפולים רפואיים ומגוון אפשרויות להרחבה בהתאם לאופי הנסיעה (לדוגמא חופשות סקי הכוללות פעילות ספורטיבית) ובהתאם למצב הרפואי הקודם של המבוטחים (נשים בהריון, נוטלי תרופה, חולים במחלה כרונית ועוד).

ביטוח הנסיעות מכסה הוצאות טיפול רפואי בחו"ל – ביקור חד פעמי אצל רופא, אישפוז וכל טיפול רפואי וכן עלות רכישת התרופות, לרבות טיפול חירום בשיניים, הוצאות עבור הגעה לחדר מיון או ימי אשפוז, הריון שהתגלה במהלך השהייה בחו"ל (עד שבוע 12), הוצאות חילוץ והעברה לבית חולים ועוד.
במקרה קיצון, אם חלילה תידרש הטסת גופה לארץ, הביטוח הרפואי מכסה גם את זה. מדובר בעלויות של אלפי דולרים.

ביטוח הבסיס אינו מכסה אובדן או גניבה של חפצים, מכשירים דיגיטליים, או מצבים בהם נאלצים לבטל טיסה, להאריך או לקצר את השהות בחו"ל.
דברים מסוג זה נכללים בהרחבות מיוחדות שניתן להוסיף לביטוח בתשלום.

*כל זאת בכפוף לתנאי הפוליסה שהופקה בפועל

  • ביטוח כבודה- מעניק כיסוי ביטוחי עבור תיק או מזוודה שאבדו או נגנבו, הוצאות שחזור מסמכים וכיו"ב. מומלץ להתחייב בהרחבה זו בכלל, ובפרט אם מדובר ביעד מסוים המיועד לפורענות. במידה ונגרם נזק או למזוודה או שהיא לא הגיעה ניתן להגיש תביעה. תנאי מוקדם להגשת תביעה בגין כבודה שניזוקה/נגנבה/אבדה הוא מילוי מסמך ייעודי. חשוב! אין לצאת משדה התעופה ממולא וחתום ע״י החברת תעופה. את הטופס החתום יש לצלם בטלפון ולהעביר באפליקציה לביטוח.
  • ביטוח טלפון נייד, מחשב ומצלמות- קיימת אופציה להרחבה אשר מכסה אובדן או גניבה של הסמארטפון והרחבות נוספות לכיסוי ביטוחי של אמצעים דיגיטליים אחרים.
  • ביטול או קיצור טיסה- ישנם מקרים בהם המבוטח נאלץ לבטל את הנסיעה או לקצרה מסיבות הכרחיות ובלתי נמנעות כמו אשפוז, מחלה או מוות של קרוב משפחה. הרחבה זו תכסה ביטול או שינוי בכרטיס הטיסה ובמלונות, עד לגובה הפיצוי המצוין בפוליסה בהתאם למה שנקבע וללא השתתפות עצמית.
    חשוב לציין שהביטוח אינו מכסה הוצאות מיוחדות לפני ו/או אחרי היציאה לחו"ל עקב מגיפה.

כן. ישנה אופציה להוסיף לפוליסת הביטוח סעיפים הקשורים למגפת הקורונה, ביניהם כיסוי בעבור בדיקת קורונה בחו"ל כתוצאה מחשש להידבקות, בדיקת רופא באופן מקוון לצורך קבלת מרשם ו/או הפנייה מרופא מקומי, הזמנת רופא ישירות למלון ואף כיסוי עבור ימי אשפוז עקב הידבקות במחלה.

במידה וביצעתם הוצאה, ניתן יהיה לקבל החזר לאחר שמגישים את מסמכי התביעה באמצעות האפליקציה. האפליקציה נועדה לשרת אתכם בצורה קלה ונוחה.

במציאות החדשה אנו ממליצים לרכוש הרחבה מתאימה, המכסה הוצאות ביטול נסיעה או הארכת שהייה עקב המגיפה, ביטוח כרטיס טיסה במקרה של ביטול או שינוי, ביטוח כבודה במקרה של אובדן או גניבה ועוד.

קיימת הרחבה נוספת בפוליסת ביטוח הנסיעות והיא קשורה לפגיעה בצד ג' במהלך השהות בחו"ל. הרחבה זו מכסה שני תרחישים עיקריים- נזקי גוף ונזקי רכוש אך ורק של צד ג'.

כיסוי זה מתייחס לגרימת נזק לצד ג' במדינה זרה שלא בכוונה תחילה. למשל, המזוודה שלכם נפלה על מישהו, גרימת נזק לחדר המלון שלא בכוונה תחילה, תנועה לא נכונה בחנות חרסינה ועוד.

למה ״ביטוח הרץ״?

המשפחתיות

מקצועיות, אמינות ואנושיות שעוברים בגנים כבר שלושה דורות. כל לקוח שהצטרף לסוכנות הצטרף גם למשפחת הרץ ונהנה מכל ההטבות.

הניסיון והותק

סוכנות משפחתית הפועלת משנת 1959. ותק וניסיון של 60 שנים בתחום הביטוח, תקשורת מול כל החברות הגדולות בשוק, מגוון רחב של ביטוחים ושירותים.

מענה אישי

אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי. אנחנו מבטיחים חווית שירות איכותית המותאמת אישית לכל לקוח
לפי צרכיו.

מענה אנושי

עם כמה שזה נחמד לדבר עם בוט, אין כמו לקבל שירות מהסוכנים שלנו, שירות אנושי ומקצועי
בדרך הנוחה לכם.

הצעות משתלמות

הותק שלנו בתחום הביטוח מאפשר לנו להשיג עבורכם את ההצעות המשתלמות ביותר כדי שתוכלו ליהנות מפוליסה מקיפה במחיר תחרותי.

מגוון רחב

כל הביטוחים בסוכנות אחת – תוכלו לבטח את עצמכם, משפחתכם, הבית, הרכב, לפתוח קופות גמל, חסכונות וכו׳ תחת קורת גג אחת.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA וע"י מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל.

אולי אין פלוס בחשבון הבנק
אבל יש תכנית חיסכון ארוכת טווח שתאפשר לנו להתנהל חכם וברוגע.

פרטים במאמר

מתגוררים בבית משותף?
בדקו שהועד דאג לביטוח וועדי בתים משותפים.

לא בטוחים למה זה חשוב?
היכנסו למאמר

קונים רכב?
בשעה טובה! קבלו מאיתנו הצעה לביטוח רכב שכולל את כל הכיסויים.

נהיגה בטוחה ונסיעה טובה.