ביטוח קייטנות

כי על קייטנות לא מתפשרים.

ביטוח הילדים

פעילויות ספורט

רכוש המבוטח

החופש הגדול וחופשות החגים הם הזמנים בהם הקייטנות פועלות בשיא המרץ. קייטנה היא עסק הכולל המון אחריות ולא מעט סיטואציות בלתי צפויות ומסוכנות. מסיבה זו עולה הצורך להבטיח כי הילדים שוהים בסביבה בטוחה ומבוטחת המותאמת לפעילויות הקייטנה.

הילדים נמצאים בסיכון להיפגע בכל רגע בשעות פעילות הקייטנה. מסיבה זו קיימות היום שורות של פוליסות ביטוח שמטרתן להבטיח פעילות שקטה ובטוחה עם הילדים היקרים לנו.
בקייטנה מועברות פעילויות אינטנסיביות מהרגיל כמו ביקורים בפארקי מים, טרמפולינות, גני משחקים ועוד. אילו פעילויות שאנחנו, מדריכי הקייטנה והילדים שלנו, לרוב אינם חשופים אליהם ביום יום. לכן, הסיכוי שאחד הילדים, המדריכים או הציוד של הקייטנה יפגעו הינו גבוה יותר.

הדבר החשוב ביותר שעל ההורים לבדוק, טרם הרישום של ילדיהם לקייטנה, הוא הביטוח. יש לבדוק האם הקייטנה בעלת פוליסת ביטוח רצינית אשר תעניק לילדים מענה מקיף במקרה של תאונה. נושא זה אינו נתון למשא ומתן – בריאות ושלמות ילדינו הן בעדיפות עליונה.
כדאי לבדוק את היקף הכיסוי, בהתאם לסוג הקייטנה. לדוגמה, לקייטנת "ספורטאי צעיר" חשוב שיהיה כיסוי אקסטרים. בעוד שלקייטנת "חוקר צעיר", הכוללת טיסה לחו"ל, חשוב שיכלל כיסוי לינה בחו"ל וכיסוי טיסות.

כן. לאחרונה, יותר ויותר הורים מחפשים מסגרות לחופש ומתוך החוסר נוצר גל של קייטנות פרטיות המתנהלות בביתו הפרטי של בעל הקייטנה. 

חשוב לשים לב! ישנן קייטנות פרטיות הפועלות ללא אישור. לכן, לקייטנות אלה אין ביטוח והן חשופות לתביעות מצד ההורים. קייטנות אלו אינן זכאיות לכיסוי במקרה של פגיעה באחד מהעובדים, הילדים או הציוד.

הפוליסות לרוב מכסות את הילדים ואת העובדים בקייטנה (שגם הם לרוב לוקחים חלק פעיל בפעילויות הקייטנה). הפוליסות תעניק לכם שקט נפשי ותאפשר להוציאה לפועל על הצד הטוב והבטוח ביותר.

פוליסת ביטוח זו מכסה נזקי גוף צד ג׳ של משתתפי הקייטנה ואורחיה השוהים בזמני הפעילות. כלומר, במידה וחלילה אחד אחד מהילדים או אחד מההורים נפגע או נפצע, כל הוצאות הטיפול הרפואיות מכוסות.
בנוסף, הפוליסה מכסה גם מקרים של מזון מקולקל.

התשובה לכך היא – לא.
הפוליסות המוצעות משתנות מקייטנה לקייטנה ומושפעות ממספר גורמים כמו מספר הילדים המשתתפים בקייטנה, סוג הקייטנה (למשל: קייטנה המשלבת פעילות אקסטרים), משך הקייטנה, בין אם הקייטנה כוללת לינה בחו"ל ועוד.
הדבר שמשותף לכל הפוליסות המוצעות לקייטנות הוא אישור/ רישיון מהעיריה לטובת הפעלת קייטנה. ללא האישור או הרישיון לא תינתן פוליסה לקייטנה!

כדי לרכוש ביטוח זה, צריך בעל הקייטנה להציג:

  • רישיון הפעלת קייטנה מטעם העירייה (חובה!)
  • מספר הילדים המשתתפים
  • הסעות אל הקייטנה ופיזורם של הילדים
  • פעילות חוץ ופנים (בריכה, נסיעה לים, אקסטרים וכדומה)
  • משך תקופת פעילותה של הקייטנה
  • לינה מחוץ למתחם הקייטנה
  • פיקוח מדריכים על קבוצות (בקבוצה המונה 10 ילדים, יהיה לפחות מדריך אחד)
  • גיל מינימום של המדריכים חייב להיות מעל 17

לא. בביטוח קייטנות כלל אנשי הצוות, הילדים וציוד הקייטנה מבוטחים. כולל ציוד אישי, מדריכים, עובדים, מנהלים, בעלי הקייטנה וציוד הקייטנה.

לדוגמה, הביטוח מכסה גם את פציעתה של מדריכה שהחליקה בזמן טיול במסגרת הקייטנה, פוליסה מורחבת יכולה לכלול הוצאות טיפול רפואיות ותביעות.

למה ״ביטוח הרץ״?

המשפחתיות

מקצועיות, אמינות ואנושיות שעוברים בגנים כבר שלושה דורות. כל לקוח שהצטרף לסוכנות הצטרף גם למשפחת הרץ ונהנה מכל ההטבות.

הניסיון והותק

סוכנות משפחתית הפועלת משנת 1959. ותק וניסיון של 60 שנים בתחום הביטוח, תקשורת מול כל החברות הגדולות בשוק, מגוון רחב של ביטוחים ושירותים.

מענה אישי

אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי. אנחנו מבטיחים חווית שירות איכותית המותאמת אישית לכל לקוח
לפי צרכיו.

מענה אנושי

עם כמה שזה נחמד לדבר עם בוט, אין כמו לקבל שירות מהסוכנים שלנו, שירות אנושי ומקצועי
בדרך הנוחה לכם.

הצעות משתלמות

הותק שלנו בתחום הביטוח מאפשר לנו להשיג עבורכם את ההצעות המשתלמות ביותר כדי שתוכלו ליהנות מפוליסה מקיפה במחיר תחרותי.

מגוון רחב

כל הביטוחים בסוכנות אחת – תוכלו לבטח את עצמכם, משפחתכם, הבית, הרכב, לפתוח קופות גמל, חסכונות וכו׳ תחת קורת גג אחת.

הצעת מחיר לביטוח קייטנות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA וע"י מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל.

גננ/ת יקרה המאמר הבא יפרט לכם על הביטוח שכדאי לכם לעשות על מנת להגן עליכם ועל ילדי הגן.

מפעילי חוגים?
המאמר הבא יפרט לכם על הביטוח שכדאי לכם לעשות על מנת להגן עליכם ועל הילדים המשתתפים.

כבעלי מקצוע יש לנו אחריות כלפי לקוחותינו ואחריות על עבודתנו.
ומה עושים כדי להגין על עצמנו במקרה של תביעה?

היכנסו למאמר.